Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Najlepszy niedrogi odkurzacz: lekki workowy pojemnik próżniowy BISSELL Zing

Nie wszystkie odkurzacze to duże, drogie maszyny. Niektóre z najbardziej wydajnych modeli są lekkie i niedrogie! Ten odkurzacz workowy Bissell ma łatwy do usunięcia worek na kurz. Co najlepsze, nie brudzi i zatrzymuje więcej brudu niż zwykły model bezworkowy. Zawsze używałem wielu nieporęcznych i ciężkich odkurzaczy, ponieważ łatwo się męczę, a ostatnią rzeczą, jaką chcę zrobić, jest przeciąganie wokół gigantycznej próżni.

Zapląta się w dywan i kabel się zaplącze. Ale tak nie jest w przypadku tego prostego, małego odkurzacza. Działa bardzo skutecznie na podłogach z twardego drewna i dywanach o niskim włosiu. Dzięki lekkiej rączce model ten jest łatwy do przenoszenia po schodach. Dzięki temu możesz się poruszać w mgnieniu oka, bez wysiłku, aby utrzymać tę próżnię. Kolejną wspaniałą cechą tego Bissella jest mocne ssanie.

Działa równie dobrze jak te drogie modele, ale kosztuje tylko ułamek ceny. Bissell stale ulepsza swoje odkurzacze i ten model to udowadnia. Posiada filtry przed i za silnikiem, zmywalne i wielokrotnego użytku. Jedyną rzeczą, na którą wydajesz pieniądze, są torby, ale są one wystarczająco duże, aby zatrzymać DUŻO kurzu!

Ten odkurzacz jest idealny dla domów wielopoziomowych i osób, które nie mogą podnosić ciężkich maszyn, więc polecam go, jeśli chcesz szybko i bez wysiłku sprzątać.

Ekwipunek

Ta próżnia ma zmienne ssanie. Oznacza to, że możesz czyścić dywany o niskim włosiu, a także twarde powierzchnie, takie jak drewno, laminat i płytki. Działa nawet na puszystych dywanach, ponieważ silne ssanie usuwa drobne cząsteczki uwięzione we włóknach dywanu.

Nie musisz zmieniać akcesoriów podczas wymiany czyszczonych powierzchni. Wystarczy nacisnąć przycisk i natychmiast przejść od dywanu do twardego drewna.

Pożegnaj splątane kable. Ten odkurzacz jest łatwy do przechowywania i przechowywania. Posiada funkcję automatycznego zwijania kabla, która wciąga kabel z powrotem do urządzenia. Dodatkowo próżnia jest wystarczająco mała, aby zmieścić się prawie wszędzie, ponieważ nie jest nieporęczna.

Worek na kurz jest bardzo łatwy do usunięcia bez tworzenia bałaganu. Szczelna torba łatwo się wysuwa, a kurz nie jest wyrzucany w powietrze, dzięki czemu nie musisz brudzić rąk, a powietrze pozostaje czyste.

2 filtry: filtr przed silnikiem i filtr za silnikiem zapewniają, że wszystkie zanieczyszczenia i drobne cząsteczki kurzu są wyłapywane w filtrach i worku, zapewniając czystszy dom. Co więcej, filtry są wielokrotnego użytku i można je prać, więc nie musisz na nie wydawać pieniędzy.

Wąż o długości 6 stóp jest wystarczająco długi, aby dotrzeć do mebli i tapicerki.

Ostateczny werdykt

Jeśli masz ograniczony budżet i nie widzisz sensu w inwestowaniu w drogie odkurzacze, ten model Bissella będzie dla Ciebie zadowolony. Jest nie tylko bardzo przystępny cenowo, ale także świetnie radzi sobie z usuwaniem cząstek brudu i kurzu. Podwójne filtry zapewniają głęboką, wolną od alergenów atmosferę. Ale głównym powodem, dla którego ten odkurzacz jest świetnym zakupem, jest to, że jest lekki i łatwy do przenoszenia. Nawet osoby, które nie potrafią podnosić ciężkich maszyn, mogą bez problemu chodzić po schodach, niosąc ten odkurzacz.

Zalety i wady odkurzaczy workowych

W tej sekcji omówię zalety i wady odkurzacza workowego w porównaniu z modelem bezworkowym. Modele w workach są świetne, ponieważ worek na brud idealnie pasuje do odcinka materiału, który jest zapinany na suwak. Gdy się zapełni, łatwo go wyjąć i wymienić.

plusy

Jest higieniczny, ponieważ brud znajduje się w woreczku zapinanym na zamek. Dzięki różnym postępom technologicznym alergeny, brud i kurz pozostają mocno uwięzione w torbie. Dzięki temu brud nie wydostaje się z worka podczas odkurzania, a nawet podczas opróżniania worka. Zobacz więcej tutaj

Odkurzacze workowane na ogół wymagają mniej konserwacji. Worek zawiera około 2 funtów brudu i gruzu, więc trzeba go rzadziej wymieniać.

Torba nie wymaga czyszczenia. Po prostu zmień. Filtr jest wbudowany w torbę i również nie wymaga czyszczenia.

Ten model jest idealny dla alergików. Powodem jest to, że sama torba jest higieniczna. Filtr skutecznie zatrzymuje wszystkie cząsteczki brudu, kurzu i zanieczyszczeń wewnątrz worka. Worki są hermetyczne, więc jest bardzo mało prawdopodobne, że z worka wydostaną się jakiekolwiek cząstki. Dlatego nawet alergicy mogą odkurzać i zmieniać worki bez wywoływania reakcji alergicznej.

Chociaż filtracja HEPA nie występuje tylko w modelach workowych, najlepsze odkurzacze mają ten typ systemu filtracji. Filtr HEPA wyłapuje ponad 99% wszystkich cząsteczek brudu i kurzu.

Cons

Torby muszą być często wymieniane. Oznacza to, że musisz wydać pieniądze na zakup nowych filtrów, a to kosztuje au

 

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Czytaj poprzednie

Wyspecjalizowana poradnia psychologiczno – seksuologiczna w stolicy: HARMONIA

Czytaj kolejne

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Dodaj swój komentarz