Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Wózek do przewożenia chorych na leżąco – Euro-Medical – Sprawdź

Prowadzisz klinikę czy prywatny szpital, jesteś lekarzem lub zajmujesz się zakupami w szpitalu – szukasz wózków do transportu pacjenta na leżąco? A może poszukujesz wózka do przewożenia chorych na siedząco. Służymy pomocą abyś mógł zakupić produkt z którego będziesz zadowolony przez lata użytkowania na nim. Zanim zdecydujesz się na zakup przeczytaj poniższy artykuł i odpowiedz sobie na kilka pytań tylko po to żebyś w przyszłości nie żałował swojego zakupu. No początek zastanów się jakie opcje powinien posiadać Twój nowy wózek do przewożenia chorych?

Funkcje, które należy wziąć pod uwagę wybierając wózek do transportu chorych.

– Czy zależy Ci na tym żeby wózek miał regulowaną wysokość? Na rynku Polskim znajdziesz wózki o stałej wysokości – ale czy takiego potrzebujesz? Zastanów się czy nie lepszym rozwiązaniem będzie wózek do przewożenia chorego ze śrubową regulowaną wysokością? Ta opcja pozwala na prawidłowe funkcjonowanie personelowi medycznemu ale stanowi też o dużej wygodzie dla pacjenta. Opiekun pracować będzie w dobrej pozycji, by szybko i wygodnie posadzić chorego na wózku do przewożenia chorych. Regulowana wysokość pozwala przetransportowanie pacjentana wózek bez konieczności jego przenoszenia.Ważna wiedzą jest że na rynku można znaleźć wózki o stałej wysokości oraz o ręcznej regulacji wysokości. Te ostatnie są trochę bardziej uciążliwe. Wózki o śrubowej regulacji wysokości wymagają poświęcenia większej ilości siłowej przez personel medyczny a wiemy że stanowią go w znaczniej mierze płeć kobieca. Przy zakupie wózka polecamy zabrać ten fakt pod uwagę.

Wybierając wózek do przewożenia chorych należy również wziąć pod uwagę jego nośność. Nośność odnosi się do maksymalnego obciążenia, jakie może utrzymać wózek. Im większa nośność wózka – tym wózek będzie Ci dłużej służył. Czemu tak jest?, ponieważ wózki o powiększonym udźwigu produkowane są z grubszych profili stalowych. Taki wózek z założenia będzie dłużej pracował.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem wózka do przewożenia chorych na leżąco Zobacz pełną ofertę na wózki do przewożenia chorych w firmie Euro-Medical z Żywca

Zaryzykuj i obdarz zaufaniem Euro-medical przy wyborze sprzętu medycznego lub aparatur medycznej. Poznaj naszą stronę internetową. Główne kategorie produktów to: wózki do przewożenia chorych, wózki reanimacyjne, wózki anestezjologiczne, wieszaki kroplówki, hol tery, elektrokardiografy, kardiomonitory. Postaw na kompleksową lub indywidualną realizację.

Zapraszamy do kontaktu:
F.H.U. Euro-Medical
 ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
Tel.: 33-432-25-90

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Czytaj poprzednie

Kardiolog – czym się specjalizuje?

Czytaj kolejne

Zdrowe odżywianie oraz olejki cbd sposobem na właściwe zdrowie

Dodaj swój komentarz